Umów się online

Dziecko konsultacje online

Mieszkasz za granicą i martwi Cię rozwój mowy Twojego dziecka?

Umów się na konsultacje logopedyczne online z wykwalifikowanym logopedą, z 10-letnim doświadczeniem w pracy z dziećmi polskimi mieszkającymi poza granicami kraju.

Pierwsza konsultacja jest niezobowiązująca. Jeśli po rozmowie ze mną uznasz, że regularne spotkania online mają sens, umówimy się na kolejne. 

Co musisz wiedzieć:

  • Konsultacje odbywają się za pomocą komunikatora Skype, a więc potrzebna będzie kamerka i mikron.
  • Na pierwszym spotkaniu porozmawiam z Tobą o sytuacji językowej Twojego dziecka, Jego rozwoju mowy oraz o Twoich niepokojach. Podczas rozmowy z Twoim dzieckiem przeprowadzę test sprawdzający jego artykulację, słownictwo, umiejętności posługiwania się składnią języka polskiego, a także pamięć słuchową. Na tyle na ile pozwolą mi warunki online, postaram się ocenić również sprawność narządów artykulacyjnych dziecka. 
  • Musisz być świadoma/-y, że konsultacje logopedyczne prowadzone w trybie zdalnym (online), w związku z jego ograniczeniami, tj. m.in. brakiem możliwości przeprowadzenia badania fizykalnego nie zastępują wizyty stacjonarnej w gabinecie logopedycznym, i co za tym idzie, wyniki konsultacji zdalnej nie mogą być zestawiane na równi z rezultatami stacjonarnej terapii logopedycznej.
  • Regularne konsultacje w cenie 120 zł trwają około 60 min (45 min pracy z dzieckiem i 15 min rozmowy z rodzicem). Po zajęciach udostępniam również materiały do samodzielnych ćwiczeń w domu. 
  • Na spotkanie możesz się umówić za pomocą zakładki Kontakt lub mojej strony Facebook.
  • Płatność po spotkaniu lub cyklicznie na podstawie wystawionej e-faktury.
Konsultacja logopedyczna online